Juniorit‎ > ‎Dn12-juniorit‎ > ‎

Otteluohjelma Dn12

Urheilun pelisäännöt, Suomen palloliitto 2013

Alkukesän ohjelm

Dn12 (-04) 8v8 lohko Kevät, lohko B



Joukkue

P

V

T

H

M

P


Hurtat

0

0

0

0

0-0

0


JIPPO-j/musta

0

0

0

0

0-0

0


JIPPO-j/punainen

0

0

0

0

0-0

0


KuPS/jl 04 Kallavesi

0

0

0

0

0-0

0


KuPS/jl 04 United keltainen

0

0

0

0

0-0

0


KuPS/jl 04 United valkoinen

0

0

0

0

0-0

0


NP-H

0

0

0

0

0-0

0


Yllätys/tytöt

0

0

0

0

0-0

0

8v8 / 2x35 min. / Kolme turnausta ja kullakin joukkueella yksi yksittäinen ottelu
- yksinkertainen sarja / Alkulohkojen kolme parasta joukkuetta syksyn perussarjaan,
4-6. sijoittuneet joukkueet syksyn välisarjaan ja muut alkulohkojen joukkueet syksyn perussarjaan / Syksyn turnauspäivät 06.08. - 29.08. - 03.09. - 18.09

Itä-Suomi Jalkapallo 2016
Dn12 (-04) 8v8
Kevät, lohko B

Pv

Pvm

Klo

Kenttä

Koti

Vieras

Tulos

Yksittäiset ottelut


01.05-22.6.

--:--


JIPPO-j/musta

JIPPO-j/punainen

pk


01.05-22.6.

--:--


Yllätys/tytöt

Hurtat

pk


01.05-22.6.

--:--


NP-H

KuPS/jl 04 Kallavesi

pk


01.05-22.6.

--:--


KuPS/jl 04 United keltainen

KuPS/jl 04 United valkoinen

pk

KuPS/jl United järjestäjänä

La

14.5.

09:30

Kuopio, Keskuskentän tekonurmi

JIPPO-j/musta

KuPS/jl 04 United valkoinen

pk

La

14.5.

09:30

Kuopio, Keskuskentän tekonurmi

Yllätys/tytöt

KuPS/jl 04 United keltainen

pk

La

14.5.

10:45

Kuopio, Keskuskentän tekonurmi

JIPPO-j/punainen

NP-H

pk

La

14.5.

10:45

Kuopio, Keskuskentän tekonurmi

KuPS/jl 04 Kallavesi

Hurtat

pk

La

14.5.

12:30

Kuopio, Keskuskentän tekonurmi

NP-H

JIPPO-j/musta

pk

La

14.5.

12:30

Kuopio, Keskuskentän tekonurmi

KuPS/jl 04 United valkoinen

KuPS/jl 04 Kallavesi

pk

La

14.5.

13:45

Kuopio, Keskuskentän tekonurmi

JIPPO-j/punainen

Yllätys/tytöt

pk

La

14.5.

13:45

Kuopio, Keskuskentän tekonurmi

Hurtat

KuPS/jl 04 United keltainen

pk

JIPPO-j järjestäjänä

La

28.5.

09:45

Joensuu, Koillispuiston tekonurmi

JIPPO-j/musta

KuPS/jl 04 United keltainen

pk

La

28.5.

09:45

Joensuu, Koillispuiston tekonurmi

NP-H

KuPS/jl 04 United valkoinen

pk

La

28.5.

11:15

Joensuu, Koillispuiston tekonurmi

JIPPO-j/punainen

Hurtat

pk

La

28.5.

11:15

Joensuu, Koillispuiston tekonurmi

Yllätys/tytöt

KuPS/jl 04 Kallavesi

pk

La

28.5.

13:15

Joensuu, Koillispuiston tekonurmi

KuPS/jl 04 United valkoinen

JIPPO-j/punainen

pk

La

28.5.

13:15

Joensuu, Koillispuiston tekonurmi

KuPS/jl 04 United keltainen

KuPS/jl 04 Kallavesi

pk

La

28.5.

14:45

Joensuu, Koillispuiston tekonurmi

Hurtat

JIPPO-j/musta

pk

La

28.5.

14:45

Joensuu, Koillispuiston tekonurmi

NP-H

Yllätys/tytöt

pk

Hurtat järjestäjänä

La

18.6.

10:00

Lieksa, Keskuskenttä

NP-H

KuPS/jl 04 United keltainen

pk

La

18.6.

10:00

Lieksa, Keskuskenttä

KuPS/jl 04 United valkoinen

Hurtat

pk

La

18.6.

11:30

Lieksa, Keskuskenttä

JIPPO-j/musta

Yllätys/tytöt

pk

La

18.6.

11:30

Lieksa, Keskuskenttä

JIPPO-j/punainen

KuPS/jl 04 Kallavesi

pk

La

18.6.

13:30

Lieksa, Keskuskenttä

KuPS/jl 04 United keltainen

JIPPO-j/punainen

pk

La

18.6.

13:30

Lieksa, Keskuskenttä

Hurtat

NP-H

pk

La

18.6.

15:00

Lieksa, Keskuskenttä

KuPS/jl 04 Kallavesi

JIPPO-j/musta

pk

La

18.6.

15:00

Lieksa, Keskuskenttä

Yllätys/tytöt

KuPS/jl 04 United valkoinen


 

Comments